Најбелиот песок во светот можете да го најдете на плажата Хајамс

20 декември, 20110
Hyams_Beach_06-580x197

Погледнете ја оваа неверојатна плажа се наоѓа на Џервис Беј, Австралија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma