Најбрзото бричење на свет

26 јули, 20110
Најбрзото бричење на свет

Дечкото од ова видео може да го направи она што многуте припадници на посилниот пол би сакале да го напарават наутро, кога брзаат за на работа, а тоа е брзо да се избричат.

Всушност, според оваа снимка од небричени до избричени, тој процес трае онолку време колку што ви е потребно да кивнете, односно секунда или две.

Се разбира авторот на видеото е многу духовит лик, па затоа во снимката ги покажал своите вештини со камерата и познавањето монтажа, а неговата снимка предивика големо внимание на интернет сајтовите.

http://www.youtube.com/watch?v=EK3rkOKlqJg&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit