Најмладите мајки во Холивуд :) епа им се брзало :)

17 август, 20110
mladimajki

Откријте на кои девојки во Холивуд им се брзаше, па родија деца прилично млади. Дознајте кои се најмладите мајки во Холивуд.

1. Хилари Даф – пред само неколку дена оваа малада актерка и пејачка објави дека го очекува своето прво дете, во септември оваа девојка треба да наполни 24 години.

Hilary Duff

2. Риси Витерспун – оваа актерка од бракот со Рајан Филип во 1999 година добија ќерка, кога Риси имаше само 23 години. Подоцна во 2003 година, добија и син.

Reese Witherspoon

3. Џејми Спирс – помалата сестра на пејачката Бритни Спирс, го шокираше светот кога на 17 години ја роди својата ќерка во 2008 година.

Jamie Lynn Spears

4. Бритни Спирс – го роди својот син во септември 2005 година, а тогаш популарната пејачка имаше 23 години. А подоцна за нешто повеќе од една година на 24 години роди и втор син.

Britney Spears

5. Кејт Хадсон – актерката своето прво дете, синот Рајдер го роди во 2004 година на 24 годишна возраст.

Kate Hudson

6. Кендра Вилкинсон – ѕвездата од реалните американски шоуа во 2009 година на 24 години го роди својот син.

Kendra Wilkinson

7. Ешли Симпсон – оваа пејачка стана мајка на 24 години во ноември 2008 година.

Ashlee Simpson

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit