Најновата колекција на костими за капење на Sauvage

9 март, 20110
candice-swanepoel-beach-bunny-swimwear-bikini

Преубавата Кендис Свенепол, ја претстави најновата колекција за костими за капење од брендот Sauvage.

Колекцијата се состои од костими кои се во интензивни бои и одлично ја покажуваат убавата линија на телото на Кендис.

Тие се веќе во продавниците, како најновиот тренд за костими за капење, за ова лето.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi