Најнови пози кои нема да ве заморат

17 мај, 20110
naslovna

Во светот на секс играчките постојат бројни можности, а вистинските авантуристи сакаат да бидат секогаш во тренд , па затоа секоја новина која се појавува како понуда веднаш ја купуваат, се со цел сексот со партнерот да го направат што повозбудлив. Ако сте од оние кои ги сакаат лудориите во сексот и сакат да пробаат нови секс играчки, тогаш сигурно овој посебно дизајниран стол ќе ви се допадне. Ако па понекогаш сте мрзливи и понекогаш сакате да го олесните уживањето, на вашата среќа ќе нема крај.

Fetish Fantasy Sex Stool е нова секс столица за мажи и жени. Можете да уживате во новите пози и движења од кои нема да се изморите, а со приложените фотографии со овој производ, зборови не се потребни. Столчето е лесно за одржување и ракување. Она што е најважно од се, истакнува производителот, дека можете да го ставите во средина на дневната соба, а благодарение на неговиот едноставен дизајн нема да изгледа чудно за гостите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi