Најново е дека ќе започнеле заеднички живот…е ова ќе биде интересно:))

15 август, 20110
маријана

Маријана и Немеш одлучиле да започнат заеднички живот во Загреб. Познатиот пар во Згреб изнајмиле стан, Маријана наводно на една своја пријателка и доверила дека таа и Немеш сакаат да одат постепено  дека е најважно што тиа двајца се сакаат.

Маријана, поради тоа што со Немеш се смирила преку телефон, отпатувала во Белград, каде во неговиот стан поминала неколку дена, а поголемиот дел од времето го поминале затворени во четири ѕида или по кафулиња и ресторани.

Додека нејзината ќерка била во Кина, Маријана со љубовникот во Белград…не губи време девојкава…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit