Најодлепените случки на MTV Music Awards настани :) Поодлепени – здравје! :)

27 август, 20110
MTV_VMA

MTV видео музичките награди за 2011 година се во близина, односно оваа недела, а ако минатото е некаква индикација за тоа што ќе се случува, има да биде една луда ноќ.

Како одбележување на 28 годишниот настан во чест на музиката, ви ги претставуваме најоткачените и најнеочекуваните моменти кои се случија низ минатите години.

Од Бритни, до Мадона, по најново Лејди Гага и Кание Вест, видете кој е заслужен за најоткачените моменти кои ги фатифме на малите екрани додека траело шоуто.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma