Најпознатите разделби во Холивуд за 2011

30 јуни, 20110
Opening Gala: Fantastic Mr Fox - Red Carpet Arrivals

1. Теа Леони и Дејвид Духовни – по три години тие се разделија, откако тој замина на третман од сексуални зависности.


2. Хју Хефнер и Кристал Харис – таа 25, тој 85, очекувано беше таа да го остави пред олтарот.


3. Елизабета Каналис и Џорџ Клуни – тие се разделија, само неколку дена откако таа изјави дека сака да се омажи еден ден и да има деца. Случајност или не?


4. Џесика Бејл и Џастин Тимберлејк – се разделија во март, откако во последно време кружеа гласини дека се вараат еден со друг со години.


5. Леви Џонсон и Бристол Палин – ќерката на политичар не заврши со венчавката со човекот кој ја затрудне во тинејџерските години. Нема големо изненадување тука.


6. Чарли Шин и Брук Милер – осудена беше нивната врска,откако тој ја нападна овој Божиќ.


7. Тајгер Вудс и Елин Нордегрен – тие офцијално се разведоа минатиот август, по една година откако тој призна дека ја изневерувал.


8. Скарлет Јохансон и Шон Пен – само едно трепкање и тие се разделија, толку малку траеше нивната врска.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit