Најсекси пејачки

7 јули, 20110
naslovna najseksi pejacki

Оваа листа е многу поголема, но еве ние ги одбравме 15-те најсекси пејачки. Според многумина ова е редоследот, иако некои од нас не се сложуваат со овој редослед. Како и да е, во продолжение ви нудиме неколку фотографии на кои познатите пејачки изгледаат преубаво.

Shakira
Rihanna
Kesha
Lady Gaga
Christina Aquilera
Beyonce
Nicole Scherzinger
Taylor Swift
Pink
Katy Perry
Avril
Lily Allen
Jennifer Lopez

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi