Најшокантното видео за оваа година!

7 јуни, 20110
kanye-west-homecoming-behind-scenes-1

Хип-хоп изведувачот Кание Вест го претстави својот најнов видео запис за песната “Mounster”, кој е исто како и насловот на оваа песна, монструозен.

Планетрано популарниот Кание со мирна душа го претстави спотот каде има насилство, крв, убиства, отсечени глави… сниман во традиција на хорор филмовите од славните 70-ти и 80-ти.

http://www.youtube.com/watch?v=CdZ5AI4wolM&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/