Ната ќе го брише Данило

9 август, 20110
natasa nata

Наташа Беквалац се реши да го избрише Данило од животот, но и од телото. Таа во времето на најголемата љубов ја истетовира првата буква од името на Данило.

Но, со оглед на тоа како сега стојат работите, таа сака да го избрише секој момент од минатото. Па така Ната се реши да ја избрише тетоважата, буквата Д од својата рака.

На ова таа не сакала да коментира, “Нема да потврдам и нема да демантирам. Барам од вас да ме оставите на мира, сакам некое време да не бидам застапена на медиумите”, изјавила Ната.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit