Тешко заработени пари! Хилтонки за еден час си заработија еден милион долари!

9 август, 20110
sestrite hilton

Сестрите Парис и Ники Хилтон уживаат во славата максимално.

Тие биле поканети на една роднеднеска забава во Кан, на 16-от роденден на малата принцеза.

За овој “работен” ангажман Хилтонки заработиле еден милион долари. Нивна работа било само да дојдат на забавата и да поседат еден час.

Од Ибица слетале во Кан, со нетрпение да започне забавата, барем така напишале на Твитер.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi