Натапирана коса, најнов тренд

12 мај, 20110
naslovna

Сакале или не, најновиот тренд кај фризурите е натапираната коса. По панталоните во форма на трапез, чевлите на висока платформа, фустанчињата до колена, очигледно е дека модата од седумдесетите се враќа повторно. Во продолжение ви претставуваме дел од славните личности кои неуморно ги пратат трендовите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma