Наташа Беквалац во друштво на Дејвид Гета

29 јули, 20110
natasa-bekvalac1

Сексипилната новосаџанка Наташа Беквалац беше на одмор со својата сестра на Ибица. Толку добро поминала таму што веднаш по одморот со ќеркичката на Свети Стефан, планира повторно да оди. Една од причините за нејзиното добро забавување на Ибица е дружбата со Дејвид Гета.

Тие биле сместени во ист хотел. Се запознале уште на почетокот од нејзиното доаѓање. Таа била честа гостинка на неговите вечерни настапи.

Кога се запознале тој се воодушевил од неа, а уште повеќе од сознанието дека и таа се занимава со музика, па имале многу заеднички теми.

Сега Ната е на Свети Стефан со нејзината ќерка, а веднаш по враќањето заминува на Ибица да продолжи онаму каде што застанала.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi