Не се обидувајте ова да го направите, ова го можат само мајстори! :)

23 декември, 20110
do

Сопственикот на многубројни рекорди во скејтбордингот Drydek покажа уште една вештина од која присутните гледачи во калифорнискиот “Six Flags Magic Mountain” тематски патк им застана здивот.

37 годишниот ветеран во скејтбордингот успеа да се сврти во воздух за цели 360 степени, но со автомобилот   Шевролет Соник.

Глетката за многумина беше воодушевувачка, но и опасна:

httpv://www.youtube.com/watch?v=ZP6MAY2YmMw

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma