Не успеа да го легне Брендон па сега ќе го е..е Немеш?!

5 јули, 20110
153278_zabavavb-brendon-soraja-foto-01-blic-nemanja-kostic_f

Од завршувањето на “Големиот Брат” помина една недела, а страстите на учесниците сеуште не се смируваат. Сораја Вучелиќ и Бранислав Радониќ жестоко се карале на снимањето на една емисија која се емитува на телевизија Пинк.

Кога се сретнале за прв пат во студиото, Сораја со насмевка се упатила кон Брендон да го прегрне, а тој веднаш ја нападнал. Кажал како во меѓувреме тој имал можност да слушне и разбере што се се зборувало зад неговиот грб, и како го плукале останатите учесници.

Но, на тоа Сораја не останала по куса, па и таа вратила со иста мера. Во текот на кавгата паднале и неколку навредливи зборови, па и предвидувања дека на Брендон некој ќе му го дотера паметот.

Напнатоста помеѓу нив двајца продолжила и во текот на емисијата, па водителката морала да ги смирува нивните подбивања.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=b9_Mju8DZKg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/