Некогаш и сега топ фотографии

6 август, 20110
naslovna

Убави, негувани, славни… Ајде сега да ги видиме какви биле пред да бидат она што се сега. Не толку убави, неславни, смешни… Ова се неколку фотографии од познатите кои ќе ве насмеат. Направени се оддамна и навистина за некои од нив ќе ви треба помош за да ги познаете

Britney Spears
Courtney Cox
Halle Berry
Jennifer Aniston
Meg Ryan
Natalie Portman
Sandra Bullock

И сигурно би гласале ка кралот и кралицата, Бред Пит и неговата партнерка:)

Brad Pitt

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi