Немеш го прослави Божиќ со Маријана и нејзиното семејство!:)))

28 декември, 20110
nemes

Откако Маријана добро го запозна Белград сега и Немеш доби прилика да го запознае Книн и семејството на Мaријана. За разлика од првата средба, кога таткото на Маријана не ни сакал да го сослуша Немеш поради неговото однесување, овој пат работите се сменети.

“Мило ми е што не посети. Добредојден е во нашата куќа како и секој друг гостин. Божиќ го поминавме со семејството. Внуката Корина едвај дочека да ги отвори подароците под елката. Се радуваше на куклите и слатките. Наздравив и со Немеш”, изјавил таткото на Маријана, Иво Ковачевиќ.

Немеш во петокот пристигнал со aвтомобил во Книн, за да го дочека Божиќ во својата девојка и нејзиното семејство. Покрај нејзината ќерка, Немеш се запознал и со нејзините сестри и родители.

Но, заинтересираноста на медиумите не го импресионираше. Немеш му се развикал на фоторепортерот кој ги фотографирал со Маријана пред нејзината зграда.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber