Neve Campbell повторно се разведе

17 мај, 20110
Neve-Campbell-Pic

Познатата актерка Neve Campbell се разведе по втор пат. По четири години брак со актерот John Light, тие решија спогодбено да се раведат. Иако таа барањето за развод го поднела во 2010 година, разводот го добила токму сега.

За неа ова е втор развод. Таа во 1995 година стапи во брак со актерот Jeff Colton, и по три години брак се раведоа.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi