Неверојатна видео проекција за Хундаи

6 април, 20110
Неверојатна видео проекција за Хундаи

Видео проекциите на згради станаа пракса во рекламирањето  на големите компании. Така и Јужно Корејскиот производител на автомобили Хјундаи направи една за моделот Акцент. http://www.youtube.com/watch?v=tu0TRA6a21Q&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma