Poéte со нова колекција за пролет-лето 2011

6 април, 20110
poete 9

Шпанската модна куќа Poéte ја претстави својата нова колекција. Нежно, романтично, лелеаво, и пастелни бои, тоа се одликите на новата колекција. Во продолжение ви претставуваме само дел од она што може да го најдете во бутиците на овој бренд.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi