Невестата бегалка се расплака пред камерите

17 јуни, 20110
Hefner-Crystal

Во Сабота требало да и биде најсреќниот ден во животот. Се работи за Кристал Харис плејбој зајчицата која требаше да стапи во брак со Хју Хефнер. Но таа одлучи да го остави Хефнер 5 дена пред венчањето.

Кристал низ солзи раскажала дека по разводот осеќала олеснување, но сепак мисли дека околу себе разочарала многу луѓе и за тоа и е многуи жал.

Таа изјавила дека не била единствената жена во живото на Хефнер и затоа се одлучила на ваков чекор.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma