Nicole Scherzinger тешко ја поднесува одалеченоста од Hamilton

27 април, 20110
Lewis+Hamilton+Nicole

Атрактивната пејачка, Nicole Scherzinger за британските медиуми изјавила дека тешко ја поднесува одалеченоста од нејзиното момче Hamilton.

Тој заради работата постојано патува, а јас заради моите ангажмани не можам да го пратам секаде. Тешко ми е што не сум постојано со него, изјавила Nicole.

Неодамна таа изјавила дека што поскоро сака да стане мајка, затоа што имала во план да има неколку деца.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma