Николас Кејџ како скитник шета по улици?!?

11 август, 20110
naslovna

Николас Кејџ во вторникот прошета во чудно издание по улиците во Англија. Папараците го фатија пред банкомат како се обидува да подигне пари.

На прв поглед Николас личи на бездомник кој осамен талка по улиците. Што ли му се случило на Николас?

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit