Ништо не се фрла!

13 јули, 20110
7

Следува пример на вистинска љубов: русинот Николај Малејевич Боторкин сакал да ја изненади својата девојка со оригинален подарок за роденден и да ја докаже својата љубов. Знаејќи дека таа многу сака чоколада, решил подарокот (свилен долен веш) да го спакова во чоколада. Е, сега почнува приказната за љубов: неговата мајка направила оригинална кутија од чоколада. Кога ќе видите за какви кутии се работи, ќе ви стане јасно дека моѓе само со голема љубов да се изработат.
Подоцна ова станало нивен семеен бизнис, со кој и денес се бават и тоа многу успешно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit