Нивес Целзиус ПАК ги покажа своите гаќички :)))

21 декември, 20110
naslovna

Жешката и популарна хрватска старлета / пејачка / писателка / сопруга на фудбалер Нивес Целзиус (Дрпиќ по својот сопруг), настапи во хотелот “Лагуна”, во кој беше одржан изборот за Модел на година во организација на Сања Бједов и Тамара Роглиќ.

Насобраните гости Нивес ги забавуваше со неколку свои…песни, но и со гаќичките кои прилично добро се гледаа, бидејќи фустанот што го носеше Нивес беше едноставно премногу краток.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma