Нивната љубов е силна како на филм!

30 јули, 20110
sheherzad

Онур и Шехерзад, или Халит и Бергузар ги демантираа сите гласини дека се разведуваат. Тие уште еднаш потврдија дека нивната љубов е силна како онаа на филмот кој ги направи мега популарни.

Халит изјавил дека тие имаат сосем нормален брак, кој нормално функционира. Нема никаква љубомора, ниту пак расправии кои не донеле до крај на бракот. Знам дека од секогаш и секогаш ќе постојат луѓе кои се хранат со вакви приказни па интересно е да смислуваат. Но, тука сум да ја кажам вистината, изјавил актерот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit