Сензуално од H&M

30 јули, 20110
hm naslovna

Модниот бренд H&M на средина на летото ја објави колекцијата со малку помирни бои. Шаренилото од јаки, интензивни бои го замени со нежни, топли и пастелни бои. Во колекцијата има сензуални парчиња кои се одлични за истакнување на женственоста. Освен кожените хеланки и високи потпетици тие понудија и малку понежни варијанти од романтични фустанчиња со рамни чевли.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit