НЛО или суштество од друга димензија?

24 јули, 20110
nlo

Снимките од посетителите од други планети не престануваат да го преплавуваат интернетот, па така една најнова  е снимена над Сан Хозе во Калифорнија.

Според некои теории станува збор за вселенско летало, додека пак други мислат дека леталото менува облик поради зумирање на снимката. Трети пак веруваат во тоа дека станува збор за некакво суштество од друга димензија, кое преминало преку меѓудимензионалниот простор и завршило на нашата планета.

Теоритичарите на заговори не ја отфрлија можноста дека станува збор за планиран експеримент на вонземјани кои бараат начин безбедно да стигнат до Земјата, да преживеат во нашата атмосфера и успешно да се вратат.

Погледнете го видеото!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit