НЛО во близина на Кавли Каунти

26 декември, 20110
pp

Жителите на Кавли Каунти сеуште зборат за мистериозното летало кое било забележано пред oколу 2 недели. Ова успеа дури да стигне на локалните вести. Погледнете го видеото:

httpv://www.youtube.com/watch?v=fd7GP8Vs2Yw

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma