Новиот апартман на Сузан Сарандон во Њујорк

22 декември, 20110
nas

Познатата актерка Сузан Сарандон си купи нов дом во западен Њујорк, а за него одвои 1.75 милиони долари.

Иако, апартманот  е мал бидејќи има само една спална соба и една бања, таа сепак ужива во него, особено на терасата од која има неверојатен поглед.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma