Од мал џет-сетер, синот на Owen Wilson

19 април, 20110
Owen-and-Robert

Owen Wilson беше уловен од страна на папараците на плажите на Хаваи заедно со неговиот три месечен син, Robert Ford Wilson. Таму малиот Wilson ги доби првите часови за однесување на плажа.

Иако има само три месеци бебето веќе е еден од џет-сетерите кои на плажите на Хаваи пристигнуваат со приватен авион.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksiEskişehir Odunpazarı Escort Işıltı