Опааа Кристина пак ќе се мажи!?

23 август, 20110
christina-aguilera-and-matt-rutler

Пеачката Кртистина Агилера, која се разведе минатата година , спремна е повторно да застане на лудиот камен и тоа со продуцентот Мет Ратлер, со кој е некоку месеци во врска.

Триесет годишната пеачка се забавува со продуцентот Мет Ратлер неколку месеци, а веќе е спремна да се омажи за него.

Нејзиниот пријател е загрижен што така брзо прави планови за брак.

-Кристина на нас ни кажа дека би сакала да се омажи за Мет. Таа е апсолутно воодушевена од него и не сака да бидат раздвоени ни еден миг. Почна да зборува за брак само неколку месеци после разводот од Џордан- кажа нејзин близок пријател.

Од друга страна, извор близок на Мет откри дека тој сеуште не е спремен да се врзува.

-Мет е млад и сака да работи за да ја издигне својата кариера нагоре.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit