Откачениот син на Николас Кејџ се разведува!! Јака работа:))) Го спасил девојчето:)))

2 ноември, 20110
A Shaved Weston Cage and Wife Nikki Williams Dine with Christina Fulton

Проблематичниот син на актерот Николас Кејџ, Вестон Кејџ, минатата недела поднел барање за развод од својата сопруга Ники Вилијамс. Во петицијата за развод како причина за распадот на нивниот брак, ги навел “непомирливите разлики” и побарал од судот да ја лиши Вилијамс од било каква компензација за издржување, доколку таа побара. Вестон исто така побарал сите трошоци за разводот да ги сноси неговата сопруга.

21-годишниот метал музичар и актер Вестон Кејџ се ожени за 22-годишната пејачка и композитор Ники Вилијамс во април оваа година. Веќе во јули се слушале гласини дека тие ќе се разведуваат, кратко време откако биле приведени за семејно насилство. Во последниве неколку месеци американските медиуми објавиле дека Ники е бремена, но Вестон во барањето за развод тврдел дека немаат деца.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş