Раскинал со девојка му и висел 90 минути од бaлкон! :)

2 ноември, 20110
1

Германија – едно момче кое по голема караница со девојката излегол од балконот почнал да фрла предмети, а во еден момент почнал да се заканува и дека ќе се убие.

Намерата не ја исполнил, бидејќи набргу стигнале полицајците и пожарникарите.

Дури 90 минути полицајците и пожарникарите го убедувале младиот германец  да не се самоубие. На крај се откажал од намерата, а подоцна бил однесен на психијатар.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş