Penelope Cruz: мојот живот се промени засекогаш

5 мај, 20110
pcruz

Откако на почетокот на оваа година таа го донесе на свет својот прв син, Лео, познатата актерка Пенелопе Круз поставила сосема различни приоритети во животот. Како што изјавила таа, мајчинството е едно од најубавите животни искуства.

“ Сите оние приказни за мајчинството и за како тоа може да ви го промени животот се вистинити. Најдоброто во оваа приказна е дека тоа е најдоброто нешто што може да ви се случи во животот. Затоа, сега моите приоритети се променети. Од моментот кога ќе го видите лицето на вашето дете, вашиот живот се менува засекогаш“, изјавила Пенелопе за магазинот GQ.

Актерката открила дека за бременоста дознала за време на снимањето на филмот “Пиратите од Карибите“, па затоа некои од сцените морале да бидат изменети, поради безбедноста на нејзиното бебе.

Во неодамнешното гостување кај Џеј Лено, Пенелопе открила дека e по нервозна  кога и ја пеат песната за роденден “Happy birthday”, отколку на доделување на Оксари.

http://www.youtube.com/watch?v=ihieLQwkwU0&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma