Pippa Middleton има момче, а на одмор заминала со поранешното момче

16 мај, 20110
Pippa-Middleton

Pippa е во врска со британскиот бизнисмен Alex Loudon, па многумина и предвидуваа брак.

Но, Pippa заминала на одмор во Шпанија и со себе го земала своето поранешно момче и нејзините пријателки.

George Percy  е момчето со кого таа имала врска уште во студентските денови. Иако тие не се отидени на одмор сами, туку во огромно друштво, јавноста сепак дискутира околу тоа колку е нормално таа да оди со своето поранешно момче на одмор додека има врска со некој нов.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma