Плачи како бебе

8 јуни, 20110
Плачи како бебе

Постојат многу видеа во кои луѓето имитираат туѓи гласови, звуци од животни, машини и инструменти. Но дали досега сте виделе некој најуверливо да плаче како бебе? Ако некогаш сте чуле подобра имитација на плачење  на бебе, слободно јавете ни.

Некои “неверувачи“ ќе речат дека се работи за вистински плач на бебе и дека сево ова е само добро измонтирано, но овој пат ова е вистинито.

httpv://www.youtube.com/watch?v=yhzpvckQ8rw&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/