Пластични операции, успешни или не?

9 јули, 20110
naslovna pras

Во светот на шоубизнисот има многу такви кои сакаат да бидат вечно млади, па се спремни да направат многу пластични операции, за само да ги отсранат брчките, целулитот, да се достават силикони…

На крајот некои од нив останаа да личат на луѓе но некои… Погледнете ги следниве фотографии и проценете кои пластични операции се успешни, а кои не.

Amy Winehouse
Bruce Jenner
Courtney Love
Donatella Versace
Fergie
Gary Busey
Joan Rivers
Latoya Jackson
Megan Fox
Nicole Kidman
Michael Jackson

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit