Плетени играчки во форма на пенис? Е баш ме интересира за кого се наменети?

23 декември, 20110
penisi

Андреа Притшоу се прослави со своите колекции „My Hard go on”, „About a boy“ и „ А lover you don’t have to have“. Станува збор за плетени играчки кои сигурно ќе ве насмеат, бидејќи се во форма на пенис.

Играчките се меки, слатки и доаѓаат во сите бои и димензии. Бидејќи се во малку „непристојна“ форма, Притшоу може да ги продава своите играчки само на одредени интернет сајтови. Па, доколку немате идеја за новогодишни поклони, побарајте го Притшоу…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma