Победничката на бразилскиот “Big Brother” се соблече за “Playboy”

15 јуни, 20110
0

Мариа Мелило во бразилскиот “Big Brother” влегла како актерка и модел. На гледачите им ги мамела погледите со своите облини но и со сексот кој го практукувала со останатите учесници во познатото шоу. За 3 месеци искочила од “Big Brother” побогата 1,5 милиони бразилски долари како победник на шоуто. Таа подоцна се сликала за бразилскиот “Playboy” и изјавила дека сака да стане една од UFC “ринг девојките”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma