Почина актерката Mia Davis, причината за смртта сеуште не е позната

12 мај, 20110
alg_mia_amber_rose

Актерката Mia Amber Davis која се прослави со комедијата “Road Trip”, почина на 36 годишна возраст.

Таа е пронајдена мртва во средата, а причините за нејзината смрт сеуште не се познати. Актерот DJ Qualls изразил сочуство за смртта на неговата партнерка од филмот “Road Trip”. Mia беше во брак со Mike, со кого немаа заеднички деца.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma