Tom Cruise и Katie Holmes наскоро со принова

12 мај, 20110
2007 Vanity Fair Oscar Party

Tom Cruise и Katie Holmes за шест месеци ќе го добијат второто дете. По пет години од раѓањето на ќерката Suri, брачниот пар очекува принова. Таа среќната вест веќе ја поделила со најблиските пријатели.

Katie е веќе видена по аптеките како купува витамини и апчиња кои се препорачуваат во текот на бременоста. На витката линија на Katie  веќе почнало да се познава заобленото стомаче. Таа на своите пријателки им кажала дека повеќе ги нема утринските мачнини, и сега веќе ужива во првото тримесечје од бременоста.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi