Почина Рајан Дун од “Jackass”

20 јуни, 20110
0620-ryan-dunn-exd3

Ѕвездата на “Jackass”, Рајан Дун(34) почина денес во сообраќајна несреќа, изјавила мајката на Бам Маргера во Пристон и Стив радио шоуто.

Според изјавите на полицијата во Филаделфија, Рајан починал утрово во сообраќајна несреќа возејќи го своето Порше со кое удрил во дрво и веднаш им подлегнал на повредите. Со Дун во возилото имало уште едно лице кое исто починало но се уште не е објавен неговиот идентитет.

Во прилог фотографијата на Дун, неколку часа пред несреќата.

И форографија на местото на несреќата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/