Погледнете го накитот кој го дизајнираше Анџелина Џоли

13 април, 20110
nakitot na angelina

Анџелина Џоли во соработка со Роберт Прокоп, изработувачот на накит направија колекција која е наречена “Style of Jolie”. Колекцијата се состои од обетки, ланчиња и нараквици изработени од драгоцени камења.

Накитот нема да биде пуштен во слободна продажба, туку ќе биде понуден само на клиентите на Прокоп. Собраните средства од продажбата ќе бидат веднаш префрлени на сметката на Фондацијата на Анџелина, и ќе бидат наменети за децата кои се жртви на национални конфликти и природни катастрофи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma