Поп пејачката Пинк очекува девојче

2 јуни, 20110
pink-pregnant2

Поп пејачката Пинк е уловена во поодмината бременост, се очекува да се породи во секој момент, а додека тоа не се случи, таа одлучи да го помине времето во прошетка со сопругот Кери Харт. Познатиот пар се уловени на ручек со своите пријатели во Малибу, каде што Пинк пристигнала со својот зелен Шевролет, а во еден момент изгледало дека нема да може да излезе од него поради огромниот стомак.

Пинк открива дека најверојатно ќе добие девојче и веќе избрала име, но нејзиниот сопруг не е задоволен од името бидејќи предлогот е малку чуден.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi