После многу години Ријана призна!

24 јуни, 20110
Rihanna+Rihanna+East+Side+Ink+hEhbEkf075rl

По толку години, и мачни судења Ријана се реши да ја каже вистината. Имено, станува збор за инцидентот со нејзиното поранешно момче, Крис Браун. Во јавноста излегоа и многу фотографии од тоа како изгледала Ријана откако Крис ја претепал. Овие фотографии, да потсетиме ги продаде нејзиниот татко.

Заради случката, Крис доби казна, а освен тоа и не смееше да и се приближува на Ријана дого време, заради што претрпе големи штети неговата кариера. Тој не смееше да се појави на доделување на награди и некои други манифестации каде Ријана одлучила да оди.

Сега после толку време таа на својот профил на Twitter објавила дека и таа е виновна за тоа што се случило. “ Не е целосно негова вина, Извини “ . Но, кратко време по тоа ја избришала објавата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma