Позната бразилска манекенка си ги сончала градите на Флорида:) Место да си дојде во наш Охрид:)))

5 ноември, 20110
0

Магда Гомез, познатa бразилскa манекенка се соблекла топлес и уживала на топло сонце на Мајами. Манекенката има глумено во неколку италијански филмови и работи во бразилската телевизија. Своите слободни денови ги поминува на плажите во Мајами.

Магда се соблекла топлес и ги покажала убавите и сочни гради, кои што секако привлекле многу љубопитни погледи. Магда е 33 години и нејзината фигура ја посакуваат многу помлади колешки.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş