Познатите во бикини

7 јули, 20110
naslovna najdobri vo bikini

Многу често ги гледаме познатите ѕвезди во средено и скоцкано издание, кога голема екипа се грижи за нивниот изглед. И тогаш нормално тие изгледаат беспрекорно. Но, има и такви моменти кои папараците успешно ги уловуваат, кога истите тие ѕвезди немаат шминка на себе, немаат фризура… Некои од нив мора да признаеме и така изгледаат убаво, но некои… Ова е првиот дел од познатите во бикини.

Marisa Miller
Kely Brook
Katy Perry
Brooke Hogan
Penelope Cruz
Paris Hilton
Katie Price
Nicole Scherzinger
Beyonce
Kim Kardashian
Mariah Carey
Nicole Kidman
Charlize Teron
Catherine Zeta Jones
Demi Moore
Sharon Stone
Rihanna

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/