Принцот и принцезата на романтична прошетка

2 август, 20110
kejtvilijam

Иако досега сме ја гледале дотерана од глава до пети, Кејт МИделтон забележана е во лежерно издание, кога во неделно мирно попладне излегле на прошетка со принцот Вилијам.

Принцот и принцезата од Кембриџ, го искористиле неделното попладне за да может рака под рака да се прошетаат низ Holyrood паркот во Единбург, Шкотска, и тоа во близина на палатата каде биле гости поради венчавката на принцезата Зара Филипс.

Парот облечени во џемпери речиси си во идентична боја, искомбинирани со бела кошула под нив, панталони и патики, цело време се држеле за рака додека шетале, докажувајќи дека и покрај големиот медиумски притисок, ништо неможе да влијае на нивниот идиличен брак.

Она што е реткост да се види е дека принцот Вилијам носел очила за вид, кои многу ретко ги носи, додека Кејт која досега сме навинкале да ја гледаме дотерана од глава до пети, сега за оваа прилика целосно се откажа од шминка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi